SFT6400A 4*GE ўваходы PAL B/G NTSC 64 у 1 IP-аналагавы модулятар
Нумар мадэлі:  SFT6400A
Брэнд:Софтэль
Мінімальны заказ:1
гоу  Падтрымка дэскрымблавання BISS
гоу  Падтрымка ўстаўкі OSD (лагатыпа і подпісу)
Падрабязнасці прадукту
Тэхнічныя параметры
Асноўныя характарыстыкі
Праграмнае забеспячэнне для кіравання
Спампаваць
01
Апісанне прадукту
1. УВОДЗІНЫ
2. АСАБЛІВАСЦІ
Шасі 2U, высокая шчыльнасць для эканоміі выдаткаў на дастаўку
-Падтрымка субтытраў/тэлетэксту
-Падтрымка мадыфікацыі інфармацыі пра праграму, выбар некалькіх аўдыё
-4 порты GE (максімум 64 IP-ўваходаў праз MPTS/SPTS), максімум 840 Мбіт/с для кожнага ўваходу GE
-64 несумежныя або суседнія носьбіты, кожныя 32 носьбіты ў межах 400 МГц
-Падтрымка кіравання сеткай праз вэб-сайт
SFT6400A 4*GE ўваходы 64 у 1 IP-аналагавы модулятар
Увод Інтэрфейс/хуткасць 4 порты GE (максімум 64 IP-ўваходаў)Макс. 840 Мбіт/с для кожнага ўваходу GE
Паток UDP, UDP / RTP, 1-7 пакетаў (SPTS/MPTS)
Транспартны пратакол UDP/RTP, аднаадресная і шматадресная рассылка, IGMP V2/V3
Даўжыня пакета 188 / 204 байты
Аўдыё MPEG-1/2 Layer 1/2, (HE-)AAC, AC3
Дадзеныя Субтытры, тэлетэкст, субтытры, DVB-субтытры
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Суадносіны бакоў 4:3
МадуляцыяПараметры Колькасць каналаў Вывад да 64 несумежных або сумежных носьбітаў
Раздымы 75 Ом, F-раздым
Дыяпазон частот 43,25 – 951,252 МГц
Выхадная прапускная здольнасць 400 МГц (32 носьбіты кожнай)
Страта ад адваротнага сігналу ≥ 14 дБ
Паразітная частата. ≥ 60 дБ
Тэлевізійны стандарт PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Сеткавы інтэрфейс Кіраванне 1 х 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Дадзеныя 4 порты Ethernet 1000 Base-T (RJ 45)
Іншыя Выхадная раздзяляльнасць выявы 480i/576i
Экраннае меню Лагатып: JPG, BMP, PNG
Подпіс: падтрымка некалькіх моў, наладжвальны кірунак і хуткасць пракруткі
Рэгуляванне гучнасці выхаднога сігналу 0 – 100 %
Агульныя Звальненне 483 мм × 330 мм × 88 мм (Шырыня х Даліна х Вышыня)
Тэмпература 0~45℃ (эксплуатацыя), -20~80℃ (захоўванне)
Блок харчавання 100 В пераменнага току ± 10%, 50/60 Гцабо пераменнага току 220 В ± 10%, 50/60 Гц