FTTX-PT-M16 FTTH 16-жыльны валаконна-аптычны тэрмінал доступу
Нумар мадэлі:  FTTX-PT-M16
Брэнд:Софтэль
Мінімальны заказ:10
гоу  Насценны або мачтавы мантаж
гоу  Працаздольны для пабудовы некалькіх сетак FTTx
гоу Універсальная прылада для зрошчвання, падзелу і размеркавання валокнаў
Падрабязнасці прадукту
Тэхнічныя параметры
Памеры і кабельныя трасы
Кіраўніцтва па ўсталёўцы
Спампаваць
01
Апісанне прадукту
Кароткае апісанне
Функцыянальныя асаблівасці
Цяпер давайце паглыбімся ў характарыстыкі FTTX-PT-M16: Патрабаванні да навакольнага асяроддзя: Працоўная тэмпература: ад -40°C да +85°C Адносная вільготнасць: ≤85% (+30°C) Атмасферны ціск: ад 70 кПа да 106 кПа Асноўныя тэхнічныя дадзеныя: Уносныя страты: ≤0,15 дБ Страты на адлюстраванне UPC: ≥50 дБ Страты на адлюстраванне APC: ≥60 дБ Тэхнічны ліст маланкааховы: Супраціўленне ізаляцыі паміж зазямляльнай прыладай і металічнымі часткамі скрынкі не менш за 2×10⁴ МОм/500 В (пастаянны ток); інфрачырвонае ≥2×10⁴ МОм/500 В. Вытрыманая напруга паміж зазямляльнай прыладай, корпусам скрынкі і яе металічнымі часткамі не менш за 3000 В (пастаянны ток)/мін без прабоя або перакрыцця; U≥3000 В.
Матэрыял ПК+АБС
Памер (A*B*C) 319,3*214*133 мм
Максімальная ёмістасць 48
Памер усталёўкі (мал. 2) D*E 52*166*166 мм
У найбольшы дыяметр кабеля (мм) ᴓ8~14 мм
Максімальны памер адтуліны для адгалінавання ᴓ16 мм
Воданепранікальныя адаптары SC/A PC 16
Патрабаванні да навакольнага асяроддзя
Працоўная тэмпература -40℃~+85℃
Адносная вільготнасць ≤85% (+30℃)
Тэхнічныя характарыстыкі аптычных аксесуараў
Уносімыя страты ≤0,3 дБ
Страта вяртання UPC ≥50 дБ
Страты адлюстравання APC ≥60 дБ
Громаўстойлівыя тэхнічныя характарыстыкі
Зазямляльная прылада ізалявана разам з шафай, а супраціўленне ізаляцыі менш за 2 МОм/500 В (пастаянны ток).
IR≥2MΩ/500V
Вытрыманая напруга паміж зазямляльнай прыладай і шафай не менш за 3000 В (пастаянны ток)/мін, без праколаў, без перакрыццяў; U≥3000 В